انصراف ترامپ از ممنوعیت سرمایه گذاری علیه غول‌های فناوری چین

جدیدترین یافته های پزشکی را در وبگاه تخصصی پزشکی مشاهده نمایید.

انصراف ترامپ از ممنوعیت سرمایه گذاری علیه غول‌های فناوری چین

انصراف ترامپ از ممنوعیت سرمایه گذاری علیه غول‌های فناوری چین https://hydoc.ir/انصراف-ترامپ-از-ممنوعیت-سرمایه-گذاری-ع/ https://hydoc.ir/انصراف-ترامپ-از-ممنوعیت-سرمایه-گذاری-ع/#respond سلام دکتر Wed, 13 Jan 2021 22:17:55 0000 رسانه عمومی https://hydoc.ir/انصراف-ترامپ-از-ممنوعیت-سرمایه-گذاری-ع/

دولت ترامپ به دنبال ایده هایی برای تسلط غول های فناوری چین علی بابا ، تنسنت و بایدو بوده است. به گزارش سلام دکتر ، مقامات ارشد دولت ترامپ قصد دارند این شرکت ها را در لیست ممنوعیت سرمایه گذاری آمریکا در لیست سیاه شرکت های وابسته به ارتش چین قرار دهند. منابع آگاه گفتند …

منبع: مجله پزشکی سلام دکتر
انصراف ترامپ از ممنوعیت سرمایه گذاری علیه غول‌های فناوری چین

دولت ترامپ به دنبال ایده هایی برای تسلط غول های فناوری چین علی بابا ، تنسنت و بایدو بوده است.

به گزارش سلام دکتر ، مقامات ارشد دولت ترامپ قصد دارند این شرکت ها را در لیست ممنوعیت سرمایه گذاری آمریکا در لیست سیاه شرکت های وابسته به ارتش چین قرار دهند.

منابع آگاه گفتند ، استیون منوچهر ، وزیر خزانه داری ، که موضع قاطع تری نسبت به چین دارد ، با مخالفت مخالفت کرد و آن را ساکت کرد. با این حال ، دولت ترامپ تصمیم گرفت که ایده های خود را پیش ببرد و نام 9 شرکت چینی دیگر را در روزهای آینده به لیست سیاه اضافه کند.

دولت ترامپ در روزهای پایانی خود مواضع سختگیرانه خود در قبال چین را تیره کرده و جلوی اقدامات رئیس جمهور جو بایدن را در تلاش برای ایجاد بزرگترین اقتصاد جهان گرفته است.

کاخ سفید ماه گذشته سازندگان تراشه های SMIC و CNOOC چین را به لیست سیاه افزود. ترامپ همچنین در ماه ژانویه جرائم جنسی ایالات متحده را با هشت برنامه چینی از جمله برنامه آنتی Alipay ممنوع کرد.

به گزارش رویترز ، در حالی که ترامپ از توافق تجاری ایالات متحده و چین تمجید كرد ، روابط دو كشور به دلیل كنترل پكن در شیوع مرگبار ویروس كورونا و اقدامات آن در هنگ كنگ تیره شد.

انتهای پیام

منبع: مجله پزشکی سلام دکتر
انصراف ترامپ از ممنوعیت سرمایه گذاری علیه غول‌های فناوری چین

https://hydoc.ir/انصراف-ترامپ-از-ممنوعیت-سرمایه-گذاری-ع/feed/ 0

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.